Program

 
« prosinec 2017 » zobrazit dle dní
Tisk vybraného programu

Zobrazit od:
do:
Vyhledat v programu:

Městská knihovna
Nitka k nitce – výstava
2. 11. - 20. 12.
Den pro dětskou knihu - zábavná sobota pro celou rodinu
2. 12. 09:00 / 50,-
Připravujeme:
Má vlast – cestami proměn 2017
1. 2. - 27. 2.
Barma a Vietnam - Cestopisná přednáška s projekcí
6. 2. 18:00 / 40,-/60,-
Beseda o svobodné výchově s „Krkavčí matkou“
20. 2. 18:00 / 40,-/60,-
Klub trénování paměti – Mnemotechniky a paměťové pomůcky
21. 2. 16:00
MKSNJ
Věšák - novojičínská rocková legenda zahájí předvánoční trhy
1. 12. 16:00
Den s Mikulášem
5. 12. 09:00
Puellae et Pueri
6. 12. 16:00
Marod
8. 12. 16:30
Vánoční zvyky a obyčeje za starých časů
9. 12. 10:00
Fčil a tu & Dopohody
10. 12. 10:00
Přišli jsme k Vám koledovat
12. 12. 15:30
Vánoční kytarová nadílka z Fokusu
12. 12. 16:00
Novojičínský sextet Pohoda
12. 12. 16:30
Ondrášek novojičínský sbor ZUŠ
13. 12. 17:30
Česko zpívá koledy
13. 12. 18:00
Pěvěcký sbor ZŠ Tyršova Nový Jičín
14. 12. 15:15
Fiha - pop-rocková kapela z Ostravy
14. 12. 16:30
PS Cvrčci - adventní zpívání, ZŠ Starý Jičín
15. 12. 16:00
Dixiland Vojenské hudby Olomouc AČR
15. 12. 17:00
Městská dechová hudba Nový Jičín
16. 12. 09:30
Karel Zich revival - koncert
16. 12. 15:00
Gajdoši s Lenkou Hrůzovou
17. 12. 09:30
Apači
18. 12. 16:00
Klika NJ Blues - bluesové Vánoce
19. 12. 16:30
Koledy a vánoční písničky hrají vám flétničky - ZŠ Komenského 66, Nový Jičín
20. 12. 10:30
Koledy a vánoční písničky hrají vám flétničky - ZŠ Komenského 66, Nový Jičín
20. 12. 15:00
Pěvecký sbor Ondráš Nový Jičín
20. 12. 16:00
SoundMates
20. 12. 17:30
Živý betlém - farma Bludička Bludovice
21. 12. 10:00
Vánoční kytarová nadílka z Fokusu
21. 12. 15:00
Neřež - legendární česká folková kapela
21. 12. 15:30
Šajtar - mezinárodní vánoční šlágry a koledy v moderním pojetí
21. 12. 17:30
Iršava - koledy ze Slezska, Lašska a Valašska
22. 12. 16:00
Běh o vánočního kapra
22. 12. 16:00
Tabásek & partyja - valašský písničkář s kapelou
22. 12. 17:30
Sextet+
23. 12. 09:30
Zpívání pod vánočním stromem - setkání hudebníků z Nového Jičína
24. 12. 20:00
Připravujeme:
Masomlejn & Chiki liki tu-a - dvojkoncert alternativních skupin - MC DRAGO
16. 2. 20:00 / 150/190
Svět podle Michaela LIVE - uvádí Michael V z J.A.R. - MC DRAGO
17. 2. 20:00 / 100/150
Kino Květen
Earth: den na zázračné planetě
Kvarteto
Paddington 2
7 životů
Rock´n Roll
METALLICA Quebec Magnetic
5. 12. 20:00 / 180,-
Thor: Ragnarok
7. 12. 17:00 / 100,-
Přání k mání
Matky na tahu o Vánocích
Milada BIO SENIOR
Tom of Finland
Star Wars: Poslední z Jediů
Zahradnictví: Nápadník BIO SENIOR
Ladíme 3
Jumanji: Vítejte v džungli!
Největší showman
Připravujeme:
JAN KRAUS a DAVID KRAUS aneb Hvězdy, jak je neznáte
31. 1. 19:00 / 350,-/380,-
Roman Horký & Kamelot - legendární folková skupina
20. 2. 19:00 / 170/220
Klub Galerka
Okýbachi world music-acoustic
1. 12. 20:00 / 70,-/100,-
OPEN MIC - večer pro všechny performery!
Připravujeme:
Jazz klub & Alexander Bone Quartet (UK/CZ) - Nádherný sametový tón...
Still Alive & Animals In Town
27. 1. 20:00 / 70/100
OPEN MIC - večer pro všechny performery!
Insania & První hoře - SPAM Tour
9. 2. 20:00 / 150,-/200,-
Galerdoor & Cesta za sny - nejen cestovatelská přednáška
15. 2. 18:00 / 70,-/100-
Jazz klub & Robert Balzar Trio - jazz
23. 2. 20:00 / 150/200
The FLASH ! (Polsko) - punk-jazz co vás zvedne ze sedadel…
24. 2. 20:00 / 120/150
Duende nové album “GARDEN OF ME”
2. 3. 20:00 / 100/150
Galerdoor & BigTrip - nejdelší expedice kolem světa osobním autem
15. 3. 18:00 / 70,-/100-
Marta Töpferová & Alejandro Soto Lacoste (Chile) - latinskoamerické & autorské písně
23. 3. 20:00 / 150,-/200,-
Jazz klub & Luboš Soukup Quartet feat. David Dorůžka (DK, CZ, SK)
29. 3. 20:00 / 150/200
Galerdoor & Na kajaku z Černého lesa do Černého moře
12. 4. 18:00 / 70/100
Jazz klub & Petra Börnerová (CZ/SK) & Fedor Frešo (SK) - folk & roots & blues
27. 4. 20:00 / 100/130
Galerdoor & Kouzlo Canyoningu
10. 5. 18:00 / 70/100
Jazz klub & Kyla Brox Band (UK/CZ) - soulová královna z Manchesteru
1. 6. 20:00 / 150/200
Čajovna Archa